KatramStudentam.lv
par dzīvi, ticību, jēgas meklējumiem…
Kāpēc man ir svarīgi, lai Dievs būtu apmierināts?
J & A

Kāpēc man ir svarīgi, lai Dievs būtu apmierināts?

“Esmu laimīga. Kāpēc man sava laime būtu jāsaista ar kādas «dievišķas būtnes» esamību?”

Tev taisnība, tu vari atrast laimi arī bez Dieva. Daudziem cilvēkiem ir gan materiālā labklājība, gan mīloša ģimene un pavisam nedaudz problēmu. Tomēr, neraugoties uz to, cik laimīga tava dzīve ir šodien, tu varētu gūt daudz lielāku piepildījumu, ja tajā būtu Dievs. Dieva pazīšana radikāli izmaina tavu dzīvi. Padomā: braukt ar trīsriteni bērnam sagādā prieku, taču vēlāk, kad šis bērns pieaug un brauc ar Porsche, braukt ar trīsriteni šķiet diezgan garlaicīgi. Tu varbūt domā, ka esi ieguvis dzīvē visu, ko esi vēlējies, taču tev jāapzinās, ka, iespējams, tu to apgalvo, balstoties uz tāda cilvēka pozīcijām, kas brauc ar trīsriteni.

Jēzus teica, ka Viņš ir spējīgs piepildīt mūsos vēlmes, ko nekas cits nespēj piepildīt (Bībele, Jāņa evaņģēlijs 4:13-14; 6:35). Tas ir tāpēc, ka mēs neesam tikai fiziskas, bet arī garīgas būtnes. Vienīgi Dievs var pilnībā apmierināt mūsu garīgo izsalkumu un slāpes. Varbūt mēs esam laimīgi bez Dieva, taču vienīgi pazīstot Dievu, mēs varam piedzīvot patiesu prieku, piepildījumu un mieru.

Ir arī mūžības jautājums. Ja nu tavs ierobežotais laiks šeit virs zemes ir Dieva uzliktais pārbaudes laiks? Vai tu iepazīsi Viņu vai nē? Ja tā, kā tev veicas šajā eksāmenā? Vai tu (kā teikts Bībelē, Pāvila vēstulē romiešiem 1. nodaļā) "apspied" Dieva atziņu? Vai redzot visu to, kas liecina par Viņu, tu tomēr nevēlies Viņu atzīt?

Ja nu tu nekad nepieņemsi Dievu? Protams, kā jau tu teici, tu tomēr varēsi baudīt dzīvi. Bet zini, ka priekš tevis tā beigsies te, jo tu esi izvēlējies atraidīt Dievu. Tu esi pieņēmis dāvanu (savu dzīvi), bet noraidījis tās Devēju.

Ja nu Dievs vēl nav parādījis, kas Viņam padomā un pietaupījis to nākamajai dzīvei – tiem, kas Viņu neatraidīja? Ja nu nākamā dzīve ir pārāka par šo pat vairāk nekā Porsche automašīna ir pārāks par trīsriteni? Ja tu esi atraidījis Dievu, tev nebūs iespējas par to pārliecināties.

 Man ir jautājums vai komentārs…
 Kā iepazīt Dievu…

DALIES AR ŠO RAKSTU: