KatramStudentam.lv
par dzīvi, ticību, jēgas meklējumiem…

Par tīmekļa vietni

KatramStudentam.lv – par dzīvi, ticību, jēgas meklējumiem…

Tā ir tīmekļa vietne, kur tu vari brīvi uzzināt par augstskolas dzīves izaicinājumiem, kā arī par to, ko īsti nozīmē pazīt Dievu.

Šeit ir iespējams ne tikai palasīt dažādus rakstus, bet arī uzdot jautājumus par cilvēka garīgo dzīvi un Dievu. Mēs centīsimies atbildēt uz uzdotajiem jautājumiem, ka arī dot personīgu garīgu padomu, un varbūt pat ielikt atbildes uz interesantiem jautājumiem tīmekļa vietnē. Mēs gribam palīdzēt tev saskatīt, ka Dievs piedāvā veidot attiecības ar Sevi katram personīgi, un ka tās ir iespējamas nodibināt kaut šodien.

KatramStudentam.lv izveidoja un uztur Agape Studenti, kas ir starpkonfesionālas kristīgas organizācijas / biedrības Agape LV (Agape Latvija) atzars.

Mēs ceram, ka tu apsvērsi iespēju iepazīt Dievu un Viņa mīlestību pret tevi. Nav citu tādu attiecību, kur cilvēka sirds un prāts atrastu pilnīgu apmierinājumu un piepildījumu.

Šis interneta projekts ir palīdzējis daudz tukstošiem augstskolu studentu visā pasaulē. KatramStudentam.lv ir viena no vairākām dažādu valodu versijām.

Autortiesības paziņojums

Tīmekļa vietnē KatramStudentam.lv ievietotie materiāli ir aizsargāti saskaņā ar Latvijas Republikas Likumu par autortiesībām.

KatramStudentam.lv satur kristīgi izglītojošas organizācijas / biedrības Agape LV (Agape Latvija) www.agape.lv un Cru (Campus Crusade for Christ International) www.cru.org piederošus oriģinālmateriālus, kā arī legāli izmanto citus resursus.

Jebkura KatramStudentam.lv materiālu kopēšana vai pārpublicēšana citur internetā ir aizliegta. KatramStudentam.lv materiālu izmantošana un/vai izplatīšana bez ierobežojumiem pieļaujama tikai izdrukas veidā, pievienojot atbilstošas atsauces. Ja rodas jautājumi sakarā ar šeit publicēto materiālu izmantošanu, lūdzu, sazinies ar mums.

Privātuma politika

Lai iepazītos ar mūsu organizācijas privātuma politiku, spied te...

DALIES: